ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ

2016

1η θέση, Αγώνας Ensemble Διεθνής αγώνας «Elegant Cup» (Καλαμάτα)

2η θέση, Ομαδική Διάκριση ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ στην τελική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Κορασίδων (Θεσσαλονίκη)
2η θέση σύνθετο ατομικό Αικατερίνη Ψαθά στην τελική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Κορασίδων (Θεσσαλονίκη) καθώς και
2η στεφάνι, 3η σχοινί και κορύνες
3η θέση στεφάνι Ραφαηλία - Μαρία Γουργιώτη

2η θέση, Ομαδική Διάκριση ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ στην προκριματική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Κορασίδων (Βέροια)
1η θέση κορύνες Αικατερίνη Ψαθά (Βέροια)

1η θέση στεφάνι Κωνσταντίνα Γούσιου Διεθνής Αγώνας «Fairy under the lindens 2016» (Στάρα Ζαγόρα, Βουλγαρία)
1η θέση κορύνες Αικατερίνη Ψαθά Διεθνής Αγώνας «Fairy under the lindens 2016» (Στάρα Ζαγόρα, Βουλγαρία)
2η θέση στεφάνι Ραφαηλία - Μαρία Γουργιώτη Διεθνής Αγώνας «Fairy under the lindens 2016» (Στάρα Ζαγόρα, Βουλγαρία)
3η θέση κορύνες Άννα Γούτλη Διεθνής Αγώνας «Fairy under the lindens 2016» (Στάρα Ζαγόρα, Βουλγαρία)

1η θέση σύνθετο ατομικό Ευαγγελία - Μαρία Χ"Αθανασίου Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη) καθώς και 
1η θέση ελεύθερο, μπάλα
1η θέση, μπάλα  Χριστίνα Ζωσιμίδου Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)
2η θέση Προαγωνιστικό τμήμα Ρυθμικής Γυμναστικής Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)
2η θέση σχοινί Πηνελόπη Τεπελέρη Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)
2η θέση, Αγώνας Ensemble Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)
3η θέση στεφάνι Θωμαή Ψαθά Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)
3η θέση σχοινί Λιάγκα Χαρά Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)

3η θέση μπάλα Ευαγγελία - Μαρία Χ"Αθανασίου στην προκριματική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Παγκορασίδων (Θεσσαλονίκη)

3η θέση Χριστίνα Πανταζή Δοκό Ισορροπίας στην τελική φάση παγκορασίδων ενόργανης γυμναστικής (Θεσσαλονίκη)

3η θέση Χριστίνα Πανταζή Δοκό Ισορροπίας συνάντηση συλλόγων ενόργανης γυμναστικής «Κύπελλο Θερμαϊκού» (Δήμος Θερμαϊκού)

4η θέση Προαγωνιστικό τμήμα Ρυθμικής Γυμναστικής Διεθνής αγώνας «Maria Petrova» (Plovdin - Bulgaria)

1η θέση, Αγώνας Ensemble «Α' φάση ρυθμικής ensemble Β' - Δ' περιφερειών» (Θεσσαλονίκη, ΑΕΣΓΒΕ-ΕΓΟ)

2015

Επιλογή της αθλήτριας Αγγελικής Αποστολίδου στην Εθνική Ομάδα Ensemble

2η θέση σχοινί Αικατερίνη Ψαθά στην προκριματική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Κορασίδων ΑΕΣΓΒΕ (Θεσσαλονίκη)
3η θέση κορύνες Αικατερίνη Ψαθά στην προκριματική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Κορασίδων ΑΕΣΓΒΕ (Θεσσαλονίκη)

2η θέση σχοινί Αικατερίνη Ψαθά στην τελική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Κορασίδων ΕΓΟ (Θεσσαλονίκη)
3η θέση μπάλα Αικατερίνη Ψαθά στην τελική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Κορασίδων ΕΓΟ (Θεσσαλονίκη)

1η θέση στεφάνι Γούσιου Κωνσταντίνα Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)
3η θέση στεφάνι Ελισσάβετ Γεωργιάδου Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)

3η θέση μπάλα Αικατερίνη Ψαθά Διεθνής συνάντηση «Armonia Cup» (Δήμος Δέλτα)

2014

1η θέση σύνθετο ατομικό Αικατερίνη Ψαθά στην τελική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Παγκορασίδων (Θεσσαλονίκη) καθώς και
1η στεφάνι, 1η σχοινί και 2η ελεύθερο πρόγραμμα

1η θέση σύνθετο ατομικό Αικατερίνη Ψαθά Διεθνής συνάντηση «Armonia Cup» (Δήμος Δέλτα)

2η θέση στεφάνι Μιράντα Σοφολόγη Διεθνής συνάντηση «Armonia Cup» (Δήμος Δέλτα)

2013

1η θέση σύνθετο ατομικό Αικατερίνη Ψαθά Διεθνής αγώνας «Emeralds Cup» (Θέρμη)
1η ελεύθερο πρόγραμμα και 1η στεφάνι

2η θέση σύνθετο ατομικό Αικατερίνη Ψαθά στην προκριματική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Παγκορασίδων ΕΓΟ (Δράμα) καθώς και
1η θέση σχοινί, 2η ελεύθερο πρόγραμμα και στεφάνι, 3η μπάλα

2η θέση σύνθετο ατομικό Αικατερίνη Ψαθά στην τελική φάση Ρυθμικής Γυμναστικής Παγκορασίδων ΕΓΟ (Σίνδος) καθώς και
1η θέση μπάλα, 3η ελεύθερο πρόγραμμα και 2η στεφάνι

ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ